Twoja ostatnia wizyta: Dzisiaj jest środa, 23 lipca 2014, 12:13

Strefa czasowa UTC+1godz.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 48 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
Użytkownik

hmm.. wlasnie dzisiaj ide do psychologa:} tylko nie wiem co to da,
Ta wyobraznia moze i jest ok, ale ja potrzebuje wiekszego kontaktu z rzeczywistoscia, jakaby nie byla, i o to mi chodzi, nie chce tracic czasu na "walke z wiatrakami" ani tez uciekac do swiata wyobrazni nawet jesli bylby mily i fspanialy;)tak czuje,

Tytuł:
topika, czyli potrzeba Ci więcej kontaktu z człowiekami, tak? :)

Tytuł:
Użytkownik

tak to tez, moze po prostu z zyciem, bardzo sie odsunelam ostatnio
a z ludziami, to nie jak do tej pory, kiedy to byla czasem walka, czasem zbyt wielkie oczekiwania, czasem przymus, lub po prostu, ze ja komus do czego potrzebna lub ktos mi, a spotkanie to przy okazji (ale nigdy nie robilam z tego niczego wiekszego, nie udawalam, ze to przyjazn, jesli jej nie bylo-tylko, ze zazwyczaj nie bylo.. wiezi? dialogu, szczerosci) tak bez sensu, krycie za maskami i ich prezentacja; Mi to przeszkadzalo, wkurzalam sie, ze innym to nie przeszkadza i uzywaja wielkich slow i maja pretensje. Jakby nie czuli, ze to co nazywaja przyjaznia przyjaznia nie jest, wiec nie mozna miec w tym takic pretensji jakie sie ma w prawdziwej przyjazni. Dla mnie moje kontakty z ludzmi nie byly prawdziwe, zadowalajace i nie chcialam sie w tym punkcie oszukiwac, ani jakos specjalnie je naginac, zmieniac kogos, wiec zmienilam towarzystwo i zobaczylam wlasne braki;)

Tytuł:
hym, nie wiem czy wszystko zrozumiałam, w każdym razie ja doszłam do czegoś takiego - chcesz mieć przyjaciela, bądź przyjacielem. Takim prawdziwym, i takim o jakim właśnie myślisz, że to jest prawdziwy. I nawet jak nici z tego, nadal świat Cię będzie rozczarowywać, to i tak jest lepiej, niż w przypadku niewiary w przyjaźń. No, jakoś tak :)

Tytuł:
Użytkownik

nom, racja, tak samo jest chyba z miloscia .... no nic ... musze sie wygrzebac z tego barlogu w jakim jestem, bo ja tu tylko siebie widze i mam siebie dosc,
wlasnie ostatnio nie moge sie nawet zrozumiale wyslowic, chcialabym wszystko zawrzec, a wychodzi jakas paplanina, czasem nie moje slowa, nie rozumie, czuje sie troche jak w jakims kolowrotku, krece sie w kolko i czasem to wole, takie udawanie zycia, a z drugiej nie chce tego, beznadzieja

Tytuł:
topika :przytul:

A może by jako terapię poczytać coś neutralnego, albo stricte o innych postaciach (polecam "Celę" Sobolewskiej), albo zupełnie dalej - jakieś przygodówki w których bardziej liczą się zdarzenia, niż portrety ludzi? Choć sama nie wiem czy z siebie w książki to dobry pomysł :?

Tytuł:
Moderator
Awatar użytkownika

topika, napisz co było u psychologa

Tytuł:
Użytkownik

Glupia jestem, spoznilam sie, i nie zdazylam ,
a przygotowywalam sie caly dzien, nienawidze siebie za takie rzeczy, a przydazaja mi sie czesto. Ale ide potem

Tytuł:
Użytkownik

hej topika,
jestem tu nowa :) wiec hejka
powiedz mi jak bylo u psychologa? dotarłaś juz do niego? jak sie czujesz?

pozdr ciepło
aniolek

Tytuł:
Moderator
Awatar użytkownika

potem to znaczy kiedy?

Tytuł:
topika, nie poddawaj sie :przytul:

Tytuł:
Użytkownik

ide w poniedzialek, ale co jest najgorsze, ze jak zaczynam mowic to czasem nie mowie, tego co chcialam powiedziec, zmieniam to co chce mowic w trakcie, bo widze np. reakcje psychologa, a czasem np. 15 minut nic nie mowie, idiotyzm, ale co sie wtedy w glowie dzieje louff! nie wiem chyba analiza stala sie moja obsesja, czasem trudno zyc przez nia, zanim cokolwiek zrobie juz "wiem" co i jak. Moze to strach przed niewiedza, ze ja wszystko i zawsze musze wiedziec, cokolwiek choc troche i tego sie trzymac, to bezsensu.

Tytuł:
topika :przytul:

mam nadzieję że to nie będzie źle odebrane jeśli powiem że Cię rozumiem. Bo też tak miałam, tak jak opisujesz.

Mimo wszystko nie bój się tego. To nic że zmieniasz, to nic że nie powiesz wszystkiego od razu, to nic że zapomisz, nie uda się wypowiedzieć, że będziesz analizować najmniejszy nawet gest. Otwórz się mimo wszystko. Będzie dobrze :cmok1:

Tytuł:
Moderator
Awatar użytkownika

topika, na tą chwilę mniej myśl sama, więcej mów psychologowi...

Tytuł:
Użytkownik
Awatar użytkownika

Najciekawiej jak w głowie jest gigantyczna walka - milion rzeczy które chce się powiedzieć i milion argumentów przeciwko powiedzeniu tego, można myśleć sobie 'powiem to i to, ale nie mogę tego powiedzieć, bo to i to i on sobie wtedy pomyśli że to i to co automatycznie podważy wiarygodność tego...' i tak usrane 30 minut, aż w końcu wychodzimy nie wypowiadając ani słowa.

A z boku wygląda, że po prostu ktoś przychodzi, na pytanie co się dzieje nie potrafi odpowiedzieć i wychodzi. :roll:

Co do natretnych myśli. Też mam i to okropne, ale w trochę innym wydaniu, wszędzie wydaje mi się, że wszyscy chcą mi uprzykrzyć życie, knują jak mi najokrutniej można ***. Szepczą do siebie, wychodzą na tajemne rozmowy... ech... Nawet autobusem nie można jechać, bo od razu człowiek zdaje sobie sprawę, że ta szara masa ludzi których nie znam, mają wobec mnie listę niespełnionych planów jak mnie zniszczyć... :roll:

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 48 ]  Moderatorzy: wuwu, Moderatorzy Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.